
WARSZTATY CZYTELNICZE ZE SŁODZIAKAMI

NAUKOBUS CENTRUM NAUKI "KOPERNIK"

W ŚWIECIE BAŚNI WARSZTATY CZYTELNICZE

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA I DZIEŃ CHŁOPAKA KLASA V


MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE...

AKADEMIA MUZYCZNA :)

HALLOWEENOWA DYSKOTEKA TAŃCE Z CZAROWNICĄ...

PIERNIKOWE WARSZTATY

RAP PEDAGOGIA LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ...
|
|
WYCIECZKA KLASY III DO POZNANIA
20 czerwca, w niezwykle upalny dzień, uczniowie klasy trzeciej wybrali się na wycieczkę do Poznania.
Mimo wysokiej temperatury udało się odwiedzić wszystkie zaplanowane miejsca:
park Wilsona, palmiarnię, mini zoo, plac zabaw, gokarty, karuzela, Stary Browar, kino oraz lody u Kandulskiego.
Nieplanowane, ale jakże przyjemne, były podskoki i spacery przy ekranie wodnym, który wszystkim dodał sił na podróż goooorąąąąącyyyym wagonem.
informacja z dnia 2013-06-24 01:05:33
|
|
|